Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Żuława - Oferty sprzedaży działek

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

320 000 zł1 000 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę jednorodzinną, bliźniaczą lub szeregową- żuława, gm. Pruszcz gdański. Lokalizacja: żuława to spokojna i zielona miejscowość położona w gminie Pruszcz Gdański,.

Szczegóły ogłoszenia

257 000 zł1 000 m² 257 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaskie działki budowlane blisko Gdańska! Żuława! lokalizacja: nieruchomość położona jest w Żuławie nieopodal Jagatowa - miejscowości ze świetnym dojazdem do Trójmiasta oraz Pruszcza.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka

Kczewo(Żuława + 22 km)

515 840 zł3 224 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka nr 637/1 na ulicy Jabłoniowej, kczewo, gmina Przodkowo, powiat kartuski, województwo pomorskie Powierzchnia 3224 m Warunki zabudowy - trzy budynki mieszkalne jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Wędkowy

Wędkowy(Żuława + 21 km)

2 099 000 zł25 631 m² 81,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Lokalizacja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Piekło Górne

Piekło Górne(Żuława + 16 km)

213 420 zł1 019 m² 209,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Apartament oferuje 3 działki budowlano - usługowe w miejscowości Piekło Górne gmina Przywidz Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Pagórkowa

Przyjaźń(Żuława + 13 km)

1 829 000 zł7 316 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Hot oferta! Na sprzedaż sześć działek w miejscowości Przyjaźń lokalizacja: nieruchomość położona jest w miejscowości Przyjaźń, w gminie Żukowo, powiecie kartuskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Brzozowa

Koszwały(Żuława + 20 km)

410 000 zł1 564 m² 262,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana | 1564 m2 | Koszwały Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej, położonej w doskonałej lokalizacji w miejscowości Koszwały (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona, ul. Turkusowa

Jankowo Gdańskie(Żuława + 7 km)

770 000 zł1 044 m² 737,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zamieszkaj w Jankowie Gdańskim - tu, gdzie spokój wsi spotyka się z komfortem miasta Marzysz o własnym domu z ogrodem, gdzie śpiew ptaków budzi Cię o poranku, a wieczory.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Wąwóz

Orunia-Św. Wojciech-Lipce,Gdańsk(Żuława + 15 km)

1 100 000 zł3 289 m² 334,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż wyjątkowa działka o numerze ewidencyjnym 10/3, położona w obrębie 313s w Gdańsku. To idealna propozycja dla osób poszukujących gruntu z potencjałem rozwojowym -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Akacjowa

Leźno(Żuława + 14 km)

460 000 zł923 m² 498,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

**tylko U nas** Zamieszkaj zaledwie 15 km od centrum Gdańska! *istnieje możliwość zakupu wraz z działką nr 138/38, która widoczna jest na zdjęciu numer 3* lokalizacja: leźno to.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Miłocin

Miłocin(Żuława + 19 km)

589 000 zł9 600 m² 61,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Lokalizacja: miłocin to urokliwa wieś oddalona 20km od centrum Gdańska. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, ludzi ceniących naturę, cisze i spokój z dala od zgiełku i hałasu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Radosna

Borkowo(Żuława + 17 km)

270 000 zł1 243 m² 217,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki numer   lokalizacja: borkowo Kartuskie. Wieś zamieszkała przez około 1500 osób leżąca nad jeziorem Karlikowskim. Do jeziora z działki jest jedynie 800 metrów. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Żuława

Żuława,pomorskie

125 000 zł1 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m2 , regularna ( o kształcie prostokąta) , płaska, położona na wzniesieniu. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Żuława,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij