Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Żuława – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

320 000 zł1 000 m² 320 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę jednorodzinną, bliźniaczą lub szeregową- żuława, gm. Pruszcz gdański. Lokalizacja: żuława to spokojna i zielona miejscowość położona w gminie Pruszcz Gdański,.

Szczegóły ogłoszenia

257 000 zł1 000 m² 257 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Płaskie działki budowlane blisko Gdańska! Żuława! lokalizacja: nieruchomość położona jest w Żuławie nieopodal Jagatowa - miejscowości ze świetnym dojazdem do Trójmiasta oraz Pruszcza.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka, ul. Mickiewicza

Chwaszczyno(Żuława + 24 km)

359 500 zł804 m² 447,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka pod zabudowę mieszkaniową lub usługową w Chwaszczynie. Atuty: spokojna i zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Przodkowska

Kobysewo(Żuława + 22 km)

30 000 zł25 000 m² 1,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka do wynajęcia - 2,5 ha - Kobysewo, gmina Przodkowo Opis nieruchomości: oferuję do wynajęcia działkę o powierzchni 2,5 ha, położoną w miejscowości Kobysewo, w gminie Przodkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Wolny Dwór

Wolny Dwór(Żuława + 19 km)

1 550 000 zł8 164 m² 189,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty Potencjał pod zabudowę wielorodzinną - atrakcyjna forma.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Konna

Otomin(Żuława + 10 km)

2 990 000 zł7 486 m² 399,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kupujący nie płaci prowiji Działka 7474m2 położona w Otominie. Teren objęty mpzp. Mn/us - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz usług sportu i rekreacji Maksymalna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Lipowa

Roztoka(Żuława + 18 km)

245 000 zł2 633 m² 93,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Malowniczo położone dwie, sąsiadujące ze sobą działki budowlane - Roztoka, szwajcaria Kaszubska. Lokalizacja: działki znajdują się w spokojnej i urokliwej miejscowości Roztoka, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Jagodowa

Otomin(Żuława + 10 km)

789 000 zł988 m² 798,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nietuzinkowa działka budowlana na sprzedaż - Gdańsk Otomin Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 988 m2, położoną na malowniczym wzniesieniu, z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Chwaszczyno

Chwaszczyno(Żuława + 24 km)

849 000 zł1 698 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Działka mieszkaniowa blisko jeziora. Idealne miejsce na Twój dom.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Graniczna Wieś

Graniczna Wieś(Żuława + 10 km)

376 500 zł5 020 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe miejsce!/ działki dla Konesera/ Lasy, rzeka Łąki. 1/21 - 4616m2 cena: 75zł/m2 = 346 200zł 1/22 - 3223m2 cena: 100zł/m2 = 322 300zł 1/23 - 5020m2 cena: 75zł/m2 = 376 500zł 1/25 - 4639m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Rąty

Rąty(Żuława + 25 km)

149 000 zł926 m² 160,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rąty (gm. Somonino) - oferta dotyczy sprzedaży działki budowlanej o pow. 926m2 z wydanymi warunkami pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Warunki i szczegółowe zasady.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Kleszczewo(Żuława + 6 km)

410 000 zł3 014 m² 136,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża, uzbrojona, płaska, słoneczna działka budowlana objęta miejscowym planem zagospodarowania! Kleszczewo! lokalizacja: kleszczewo to wieś położona zaledwie 10min od Straszyna. Miejscowość zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Żuława

Żuława,pomorskie

125 000 zł1 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000 m2 , regularna ( o kształcie prostokąta) , płaska, położona na wzniesieniu. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Żuława,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij